PROFESYONEL PARKE SİSTRE CİLA HİZMETİ

TÜM İSTANBUL'A HİZMET VERİYORUZ. TEL:05324042577 05357188574

FORGOT YOUR DETAILS?

Parke Sistre Cila

PARKE SİSTRE CİLA

Ahşap parkeler zamanla yıpranır ve bakıma ihtiyaç duyar. Parkenin ömür boyu kullanılabilmesi için bakım yapılması elzemdir. Bakım işlerini yapmak zor ve zahmetli olduğu için işin ustasına yaptırmakta fayda var. Avrupa’da insanlar laminat parke ve pvc gibi çeşitli kimyasallardan meydana gelen sağlıksız döşemeleri kullanmaktan vazgeçmekte ve doğal ahşap parkeye dönüş yapmaktadır. Tam masif ve lamine’den üretilen parkeler zeminlerde sağlam ve sağlıklı olmaktadır. Zamanla yıpranan ahşap parkeleri defalarca sistre cila yaparak yepyeni görünüme kavuşturmak mümkündür.

PARKE SİSTRE CİLA NASIL YAPILIR ?

Deforme olmuş masif parke, lamine parke ve döşeme tahtalarını kaba zımpara ile sistre yapıyoruz, aralıkları varsa tutkallı macun çekiyoruz, ince zımparalamada yaparak cilaya hazır hale getiriyoruz. Biz bilinen 30-60-120 kum 3 kat sistre yapmak yerine, ahşabın dokusuna, et kalınlığına, kullanılacak cilaya uygun zımparalama yapıyoruz. Zımparalama yapılarak cilaya hazır hale getirilen ahşap zeminlere piyasadan 1 kat cila fazla atarak, 3 kat su bazlı cila uygulaması yapıyoruz. Uyguladığımız cilalar ahşabın dokusunu ve doğallığını ön plana çıkarır, parke üzerinde polyester bir tabaka bırakmaz, nefes alır, üzerine bastığınızda ahşabın dokusunu hissedersiniz.

Parke sistre cila yaparken firmamız Almanya’dan getirdiğimiz Lögler tozsuz sistre makinalarına güvenmektedir. Cila kullanımında dünya’nın en kaliteliteli su bazlı cilalarını uygulayarak müşterilerimizin sağlığını koruyor, sağlıksız solvent cilalara karşı uyarıyoruz.

TOP